سایت کرب و بلا - سایت تخصصی امام حسین علیه السلام

حمایت معنوی

امیرالمؤمنین، حضرت علی علیه السلام فرمودند:
خداوند نظری افکند و ما را برگزید و برای ما شیعیانمان را انتخاب کرد که ما را یاری می کنند؛ در شادی ما خوشحال می شوند و با اندوه ما غمگین و مال و جانشان را در راه ما نثار می کنند؛ آنان از مایند و به سوی ما بازمی گردند. (جامع‏ الأخبار، صفحه ۱۷۹)

کرب و بلایی ها در پیمودن مسیر پیشرو، نیازمند حمایت همه همراهان خود به روشهای مختلف هستند . از این رو علاوه بر اینکه نیازمند دعای خیر همه شما عزیزان هستیم، راههای مختلفی را برای حمایتتان از کرب و بلا تعریف کرده ایم.

حمایت مادی

برترین سایت های شیعی با وابستگی به نهادهای دولتی و اشخاص اداره می شوند تا جایی که در ۵۰۰ سایت برتر ایران، نام هیچ سایت مذهبی مستقلی دیده نمی شود. ۱
در میان تمام سایت های شیعی کشور نیز، هیچ سایتی به صورت اختصاصی به امام حسین علیه السلام تعلق ندارد.
گرچه تجارت خوب است و تبلیغات تجاری بد نیست؛ اما جایش اینجا در سایت تخصصی امام حسین علیه السلام نیست.
کرب و بلا یک سایت حرفه ای است. جایی که مستند، دقیق و صحیح گویی مهم است و هدفش معرفی جهانی امام حسین علیه السلام است.
هنگامی که کرب و بلا را ایجاد کردیم، می توانستیم آن را با وابستگی های سیاسی و جناحی توسعه دهیم. اما تصمیم گرفتیم متفاوت عمل کنیم. قریب به ۱۰ سال از آن روز گذشته و همچنان، مستحکم تر از قبل، بر مرام خویش پایبندیم.
موفقیت (ان‌شالله) از آن ما و شماست چرا که امیرالمومنین علیه السلام می فرمایند: شیعیان ما یاور مایند، در شادی و غم ما شریکند و جان و مالشان را در راه ما نثار می کنند. آنان از ما هستند و بازگشتشان به سوی ماست. ۲
از امروز با پرداخت آنچه در توان دارید، به پشتیبانی، نگهداری و توسعۀ سایت تخصصی امام حسین علیه السلام یاری رسانید.

۱ . آمار ذکر شده بر اساس بررسی آمار سایت الکسا در تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۰۱ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لیک زیر مراجعه فرمایید:
http://www.alexa.com/topsites/countries/IR

۲ . تحف العقول، النص، صفحه ۱۲۳


کمک شما به چه مصارفی می‌رسد

کمک های شما بصورت ارزشمندی در هزینه کردهای این سایت -که بصورت غیر انتفاعی و مردم نهاد اداره می شود- به موارد زیر تخصیص خواهد یافت:

  • تجهیز و توسعه علمی و محتوایی
  • تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم سایت
  • هزینه های گرافیکی
  • هزینه های برنامه نویسی
مبلغ اهدایی(تومان)

نشر
همراهان علاقه مند که در سایتها و وبلاگها مشغول فعالیت هستند نیز می توانند با قرار دادن بنرهای طراحی شده، از کرب و بلا حمایت کنند.


فراموشی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

×

ارتباط با ما

پیام های خود را از این طریق برای ما ارسال نمایید.

×