به گزارش کرب‌و‌بلا، محمد ضیایی، مسئول هماهنگی این کمپین، گفت: مراسم اربعین یکی از منحصر به فردترین رویدادهای جهان است و مردم بسیاری با پذیرایی رایگان از مهمانانی که به زیارت اربعین می‌روند، از آنان استقبال می‌کنند. چنین مراسمی در هیچ کجای دنیا با این وسعت برگزار نمی‌شود.

وی افزود: این مراسم در این چند سال اخیر بسیار با شکوه‌تر برگزار شده و تعداد زائرین بسیار زیاد بوده است. مسدود شدن راه‌ها، وضعیت شهر‌ها و بسیاری از انجام امور روزمره به شدت تحت تاثیر این مراسم بزرگ قرار گرفته است؛ با این حال مردم عراق و بسیاری از مردم در پایانه‌های مرزی از تمامی زائرین با روی خوش و آغوش باز استقبال می‌کنند.

ضیایی تاکید کرد: بنابراین شایسته است که از این میزبانی مردمی قدردانی کنیم و این کمپین، در راستای همین هدف شکل گرفته است. 

ضیایی افزود: این کمپین سال گذشته با استقبال فراوانی رو‌به‌رو شد و امیدواریم امسال نیز همزمان با ایام اربعین شاهد فراگیر شدن این کمپین و این حرکت در بین زائران باشیم.

وی در پایان در مورد نحوه فعالیت در این کمپین، گفت: این کمپین در فضای اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و موبایلی راه‌اندازی شده است و از همه دعوت می‌شود عکس‌ها و دل نوشته‌های خود را با هشتگ‌ کمپین (ThanksArbaeenHosts#) در فضای مجازی انتشار دهند و به این حرکت بپیوندند. 

 

235.jpg