به گزارش کرب‌و‌بلا به نقل از ایسنا، آذری جهرمی، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در جریان سفر به ایلام گفت: از آنجا که دشمن به دنبال ناامن کردن مراسم اربعین است، هدف ما این است که احساس امنیت را برای مردم و زائران بالا ببریم.

وی افزود: ستاد مدیریت ارتباطاتی، فناوری اطلاعاتی و مخابراتی اربعین حسینی تأمین ارتباطات مناسب و پایدار را یکی از اصلی‌ترین وظایف خود برای دادن احساس امنیت به مردم در ایام اربعین می داند. به همین دلیل تمام تلاش خود را برای برپایی زیرساخت‌های مناسب در تمام مرز‌ها بخصوص مرز مهران فراهم خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در ادامه با اعلام آمادگی برای کمک و همکاری مستمر و منظم با تمام سازمان‌ها و نهادهای دست اندرکار اربعین، اضافه کرد: اعتقاد داریم تمامی کسانی که در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند باید یک رسانه باشند و ما نیز تمام زیرساخت‌های مناسب را برای ارتباطات پایدار در مسیر های نجف، کربلا و مهران ارائه خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: اپراتور‌های رایتل، ایرانسل و همراه اول تمامی بسترهای مناسب ارتباطی برای برقراری ارتباط در مسیر کربلا، نجف و مهران را تامین خواهند کرد و علاوه بر این در کل مسیرها اینترنت رایگان برای زائران برنامه ریزی شده است.

وی با تقدیر از تلاش‎های ارگان‌ها و سازمان‌های دست اندرکار تامین خدمات برای زائران افزود: تمام مسیر‌ها و نقاط کور ارتباطی در این استان تا قبل از ایام اربعین برطرف خواهد شد.