سایت مذهبی ریاحین (www.rayahin.net) در ایام ولادت حضرت زهرا در 21 فروردین ماه سال 1394 با مدیریت «سیدمحمود خسروشاهی» فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

هدف از راه اندازی این سایت، نشر متمرکز زوایای مختلف زندگی بانوان اهل بیت عصمت و طهارت عنوان شده است.

این سایت در مرحله اول مجموعه مقالات، مصاحبه‌ها، اشعار و متون ادبی درباره حضرت زهرا (سلام الله علیها)، حضرت خدیجه (سلام الله علیها)، حضرت زینب (سلام الله علیها)، حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حضرت رقیه (سلام الله علیها) گردآوری و منتشر خواهد کرد و به تدریج نیز مطالب مفید درباره سایر بانوان بزرگ شیعه به سایت ریاحین افزوده می‌گردد.

پاسخ به شبهات و سؤالاتی که در جامعه مطرح است نیز با استفاده از نظرات کارشناسان و محققین گرانقدر به عنوان بخشی ثابت در نظر گرفته شده است.

قابل ذکر است در بخش حضرت خدیجه (سلام الله علیها) مجموعه مقالات، کتب و کلام مراجع و علما درباره شخصیت ایشان منتشر گردیده است.

در بخش حضرت زهرا (سلام الله علیها) مجموعه اخبار، مقالات و مصاحبه ها در باب فضائل و مناقب و همچنین مصائب و ماجرای شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) منتشر شده و نیز بخش ویژه‌ای به اهمیت تسبیحات حضرت زهرا (سلام الله علیها) اختصاص یافته است.

متون ادبی، اشعار و کتب درباره ایشان قسمت های دیگری از سایت را تشکیل می دهد.

در بخش حضرت زینب (سلام الله علیها) مجموعه مقالات، مصاحبه ها و اشعار درباره فضائل و کرامات ایشان و همچنین مصیبت های حضرت زینب از کودکی تا عاشورا منتشر شده است.

در بخش حضرت معصومه (سلام الله علیها) مقالات و مصاحبه ها درباره فضائل و مصائب حضرت منتشر شده و اشعار و متون ادبی درباره شخصیت ایشان بخش دیگری از سایت می باشد. همچنین به اهمیت و ثواب زیارت حضرت معصومه و نظر ائمه معصومین و بزرگان دینی در این باره در بخش ویژه‌ای اشاره شده است.

در بخش حضرت رقیه (سلام الله علیها) در سایت ریاحین مجموعه مقالات و مصاحبه ها درباره ایشان و پاسخ به شبهات درباره حضرت و کرامات و فضیلت زیارت حضرت رقیه (سلام الله علیها) در کلام بزرگان دینی منتشر شده است.

همچنین بخش ویژه‌ای در سایت ریاحین به پخش مستقیم مسجدالحرام و مسجدالنبی و حرم ائمه اطهار (علیهم السلام) اختصاص دارد و در بخشی نیز به ارائه قرآن آنلاین و ترجمه قرآن به زبانهای مختلف و پیامکهای قرآنی پرداخته شده است.

در بخش دعوت به همکاری سایت آمده است: دوستانی که آمادگی دارند با سایت همکاری منظم داشته باشند و یا در ایام مناسبتی همکاری نمایند، می توانند مشخصات کامل خود را با ذکر توانایی و تخصص به ایمیل (info@rayahin.net) ارسال نمایند.

اولویت‌های همکاری نیز چنین اعلام شده است: توانایی ترجمه مقالات عربی به فارسی؛ مقاله‌نویسی و نکته‌ نویسی مذهبی؛ تهیه خبرهای مذهبی؛ شعر و متون ادبی ـ مذهبی؛ عکاسی مذهبی و طراحی پوسترهای مناسبتی؛ فعالیت گسترده در شبکه‌های اجتماعی.